ÓVODÁS PROGRAMOK

JÁTÉK-MOZGÁS-KOMMUNIKÁCIÓ program alapján. Mit is jelent ez?

Játék biztosítja az örömteli, elvárások nélküli, felszabadult szabad tevékenységet. Előmozdítja az alkotóvágy és az önkifejezés megnyilvánulását.

Mozgás fejleszti a testséma alakulását, a térbeli viszonyok megismerését. A motorikus cselekvések közben tudatossá válik a szókincs. Az idegrendszer érését segíti a két agyfélteke összehangolásával.

Kommunikáció elősegíti a kapcsolatteremtést, az empatikus magatartást, az érzékelési készséget és a kifejezések gyakorlását.

Színes programjaink a hétköznapjainkban:

Mozásfejlesztő torna - JMK program szerint
Labdás mozgásfejlesztő torna - JMK program szerint
Úszás a Darnyi Tamás Úszóiskolával - JMK program szerint
Almaművész bakács-kézműves foglalkozás - JMK program szerint
Mese-zenefolyam foglalkozás - JMK program szerint
Sószoba, somokozó és fényterápia
English Gym & Fun angol, azaz
Kölyök-Kresz® biztonságos közlekedés program nagycsoportban
Iskolaelőkészítés nagycsoportban

Speciális fejlesztési lehetőségek az óvodában – szükség esetén, fakultatívan választható lehetőségek

Gerinc és tartásjavító gyógytestnevelés
TSMT terápia
Logopédia
Sísuli - G2S Síiskola szervezésében

Megjegyzés: a nyári időszakban és az ünnepek heteiben kötetlen játékkal illetve ünnepi, rendhagyó programokkal várjuk a gyerekeket, ilyenkor a fenti kötött foglalkozások természetesen elmaradnak. A havi rendszeresség megjelölése egy átlagos hónapot mutat, az említett időszakokban van  amikor ettől eltér a heti/havirend.

error: A tartalom másolásvédett!