TUDNIVALÓK, ÁRAK

Almafa Óvoda

• Neve: Almafa Óvoda
  • Nevelési program: Játék-Mozgás-Kommunikáció
  • Székhelye: Pomáz, Fáy u. 49.
  • Alapítás éve: 2012
  • OM azonosító száma: 201790
  • Óvodavezető: Antalné Szakálos Irén
  • Csoportok: korosztályos csoportok
  • Választható idegen nyelv (fakultatívan): English Gym & Fun® angol
  • Óvoda nyilvános dokumentumai megtalálhatóak a  Letöltések menüben.

Fenntartó

• Neve: Almafa Gyerekház Nonprofit Kft.
  • Székhely: 2013 Pomáz, Mártírok út 1-3.
  • Adószám: 14795895-1-13
  • Cg. szám: 13-09-129404
  • Létesítő okirat kelte: 2009.06.03.
  • Közhasznúsági fokozat: közhasznú szervezet
  • Képviselője: Egervári Krisztina ügyvezető

Almafa Bölcsi

• Neve: Almafa Gyerekház családi bölcsőde
  • Alapítás éve: 2009
  • Vezetője: Egervári Krisztina
  • Korosztály: 1-3 év

Árak, kedvezmények, egyéb tudnivalók

Óvoda
Bölcsi

Kedvezmények (óvoda és bölcsi)

• Testvérkedvezmény: 10%,
  • Nagycsaládos kedvezmény, amennyiben egyidejűleg több mint 2 gyermek jár hozzánk: 20%

A támogatások összege minden külön foglalkozást, programot tartalmaz (Almazene, Csiri-Biri torna, mozgásfejlesztő torna, labdás torna, úszás, kézműves-barkácsfoglalkozások, sószoba használat, élményprogramok, stb)

Angol nyelv fakultatívan válaszható 3 éves kortól az English Gym & Fun® angol mozgással, játékkal heti kétszeri alkalommal. A módszerről bővebben: www.englishgym.hu oldalon olvashattok.

Gyógytestnevelés szükség szerint délutáni időpontban választható. Minden évben ortopédiai szűrést végzünk minden kisgyermeknek.

Ovis foci saját műfüves pályánkon heti két alkalommal választható fakultatívan középső és nagycsoportos gyerekeknek.

Az étkezésről pár szóban:

Magas minőségű alapanyagok, színezék és adalékmentes alapanyagok, italok a gyermekek egészségéért.

Pékárunkat a pomázi Kalács Pékség szállítja, akik kiváló alapanyagból készítik pékáruit. Naponta minimum egyszer teljes kiörlésű pékárut kapnak a gyerekek.

Ebédünkről a Forráspont Gasztro Kft. gondoskodik, mely szintén magas minőségű élelmiszerekből, tartósítószer és adalék hozzáadása nélkül kisgyermekeknek készül.

A reggelit és uzsonnát a Konyhatündérünk saját konyhánkon készíti el mindig friss és természetes élelmiszerekből.

Minden nap szezonális gyümölcsöt kapnak a gyerekek, melyet termelőktől vagy zöldséges üzletekből szerzünk be.

A víz, a limonádé és a tea kizárólag Ozmózis rendszerű tisztított vízből készülnek.

Ételallergiás gyermekek étkeztetése is teljes körűen megoldott.

error: A tartalom másolásvédett!